CarPro CQuartz Lite 150ml

Dostępność: Spodziewana dostawa
Cena: 199,99 zł 199.99
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

CarPro CQuartz Lite

to przyjazna dla użytkownika, łatwa w aplikacji powłoka ceramiczna. “Lite” bazuje na technologii CQuartz UK Ceramic Coating, która stała się znana na całym świecie. CQuartz Lite można aplikować jako samodzielną powłokę ceramiczną, której trwałość wynosi powyżej 6 miesięcy lub jako wzmocnienie dla już istniejących powłok CQuartz.

CQuartz Lite został zaprojektowany z myślą o tych, którzy zaczynają swoją przygodę z nakładaniem powłok, łatwość aplikacji sprawia, że każdy może sobie pozwolić na piękny zabezpieczony lakier.

CQuartz Lite to łatwiejsze domywanie, odporność na pozostałości po owadach i chemikalia o pH 3-14 oraz szkodliwe promieniowanie UV, a także doskonałe właściwości hydrofobowe.

Powłoka może być nakładana na każdą zewnętrzną powierzchnie pojazdu, w tym na lakierze, tworzywach sztucznych, kołach i szkle (z wyjątkiem szyby przedniej), podobnie jak inne produkty CQuartz, CQuartz Lite można stosować na matowe lakiery.

Aplikacja powłoki:

-Upewnij się, że powierzchnia lakieru jest całkowicie czysta i pozbawiona zanieczyszczeń. Użyj CarPro Iron X, CarPro Tar X oraz glinki, aby usunąć wszystkie zanieczyszczenia.

-Przeprowadź korektę lakieru, aby uzyskać wysoki połysk i wydłużyć trwałość powłoki.

-Odtłuść powierzchnię za pomocą CarPro Eraser.

-Nanieś 10-12 kropli na aplikator z mikrofibry i rozprowadź również na powierzchni ok. 60x60cm.

-Użyj wysokiej jakości mikrofibry, aby usunąć nadmiar produktu. Nie wolno pozostawiać niedotartego CQuartz Lite do utwardzenia na zabezpieczanej powierzchni, dlatego należy go natychmiast usunąć. Sprawdź za pomocą odpowiedniego światła, czy usunąłeś wszelkie plamy i pozostałości powłoki.

Uwaga! Niedotarte pozostałości powłoki można usunąć w pierwszych minutach po aplikacji. Nakładając CQuartz Lite na dany obszar i natychmiast wycierając.

-Powłokę należy pozostawić do wyschnięcia na przynajmniej 4 godziny.

W pierwszych 48 godzinach należy unikać kontaktu powłoki z wodą. Wodę usuwać delikatnie za pomocą mikrofibry. Zalecamy aplikację CarPro Reload godzinę po nałożeniu CQuartz Lite, aby chronić powłokę przed wodą w ciągu pierwszych 48 godzin.

Środki ostrożności:

-Używać rękawiczek ochronnych.

-Używać ochrony dróg oddechowych.

Pojemność: 150 ml

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl